04.02.2014 w naszym przedszkolu odbył się trening Zumby. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Gorączka ZUMBY opanowała cały świat i dotarła również do naszego przedszkola. Mieliśmy to szczęście, że te oto zajęcia pokazała nam instruktor Zumby w Hotelu Zdrojowym Provita pani Karina Dmyterko. Dzieci przebrane w stroje gimnastyczne pojawiły się w naszej sali gimnastycznej, trochę niepewne i wystraszone, ale już po pierwszych dźwiękach muzyki wszystkie wykonywały ćwiczenia zgodnie z instruktażem pani Kariny . Tak wspaniale się tańczyło, że aż chciało by się więcej, bo czas przy tych ćwiczeniach bardzo szybko mija. Ale dzięki pani Karinie nie tylko ćwiczyliśmy mięśnie naszego ciała, poznaliśmy nową metodę ćwiczeń gimnastycznych w związku z akcją „Ćwiczyć każdy może” , ale także dostaliśmy wiele optymizmu na cały tydzień. Wielkie podziękowania dla pani Kariny Dmyterko oraz Hotelu Zdrojowego Provita nie tylko za wspaniały wspólny trening, ale również za to, że kuchnia Hotelu Zdrojowego Provita upiekła dla naszych przedszkolaków zdrowe owsiane ciasteczka, które po treningu dzieci zjadały z wielkim apetytem.

Daniel Miszke