W dniu 04.12.2013 dzieci grupy VII wybrały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 4 . Zwiedziły szkołę oraz zapoznały się z wyglądem i wyposażeniem klasy Id. Dzięki pani Zosi mieliśmy możliwość uczestniczenia w lekcji języka polskiego. Wspólnie z uczniami klasy I zasiedliśmy w ławkach szkolnych. Ćwiczyliśmy analizę i syntezę wyrazów . Układaliśmy z białych nakrywek oraz niebieskich i czerwonych wyraz „Mikołaj”. Dzieci z klasy pierwszej zaprezentowały nam piosenkę o Mikołaju , my również zaśpiewaliśmy piosenkę pod tytułem „ Mikołaj” której nauczyliśmy się ostatnio w przedszkolu. Kolorowaliśmy wspólnie z uczniami malowankę o „Mikołaju”. Na zakończenie otrzymaliśmy słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy pani Zosi oraz uczniom za miłe przyjęcie nas w Szkole.

Halina Ramult