Na zaproszenie Pani Beaty Nowak, która prowadzi zespół teatralny,,Chochliki”, w dniu 15.06.2016 udaliśmy się do szkoły na przedstawienie pod tytułem,,Sposób na grzeczność”, który wystawiała klasa III c.

Przedszkolaki pospacerowały trochę po szkole, szkolnym boisku, a wraz z dzwonkiem udały się do sali gimnastycznej, aby zająć wygodne miejsca, gdyż oprócz nas przedstawienie oglądali uczniowie klas I,II i III. Bajka opowiadała o tym, że nie warto być niemiłym i opryskliwym, bo można zostać za to srogo ukaranym, ale jeśli zmieni się swoje zachowanie i zacznie używać takich słów jak:proszę, dziękuję przepraszam, dzień dobry i do widzenia, to można wiele osiągnąć nie tylko w kontaktach z kolegami w szkole, ale też we własnej rodzinie.Dzieciom przedstawienie bardzo się podobało, ale już sama szkoła-niekoniecznie, bowiem na przerwie było bardzo głośno, do czego dzieci nie są przyzwyczajone.Bardzo dziękujemy Pani Beacie za to, że każdego roku o nas pamięta.