Na zaproszenie mamy naszego kolegi Benia  wybraliśmy się w piątek-26.02.2016 do sali zabaw ,,Akuku”, mieszczącej się przy ulicy Kupieckiej.Tam czekało na nas mnóstwo atrakcji.Dzieci szalały w basenie z piłeczkami, bawiły się w chowanego, a było gdzie się schować, budowały z  klocków Lego i bawiły się w kuchni.Kiedy zabawa nieco się znudziła, Pani Iza -mama Benia przygotowała dla nas masę, z której mogliśmy wycinać za pomocą foremek różne kształty i ozdabiać ziarenkami kawy.Pani Iza, która nas gościła przygotowała też dla dzieci słodki poczęstunek.Dzieci niechętnie ubierały się , bo chciały jeszcze zostać-niestety czekało na nas drugie śniadanie i trzeba było wracać do przedszkola.Bardzo dziękujemy Pani Izabeli Bartoszewskiej za miłe przyjęcie i wspaniałą zabawę.