We wtorek 16 maja grupa Żuczków została zaproszona do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu na 30 rocznicę Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego „ Okruszek”. Niesamowicie przygotowany program artystyczny, przepiękna choreografia, występ wspaniały wykonany przez kadrę Okruszka „ wcisnął” Żuczków w fotele. Mogliśmy obejrzeć cudowną historię powstania Ośrodka, jego kadrę pracowniczą i oczywiście wychowanków Okruszka. Żuczki z wielkim zainteresowaniem oglądały występy dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, ruchową, dzieci autystycznych. Byliśmy pod wrażeniem ogromu pracy, jaki został włożony w przygotowanie tego przedsięwzięcia i nieustającego uśmiechu, który nie schodził z twarzy zarówno kadry Okruszka jak i wspaniałym wychowankom. Gratulujemy wspaniałej okrągłej rocznicy i dalszych sukcesów na następnych 100 lat.