We wtorek, 29.09.2015 wybraliśmy się na dłuższy spacer do Parku Nadmorskiego.Piękna pogoda sprzyjała jesiennym obserwacjom, a dzieci poczyniły ich naprawdę wiele.Pochylały się z troską nad każdym napotkanym robaczkiem, czy małą żabką, zaglądały do każdej  dziupli, dziury w ziemi, widziały wyrwane przez wiatr drzewo, zbierały kolorowe liście, małe szyszki, patyki i gałązki.Dużą frajdą była dla dzieci błotna atrakcja, do której jednemu z dzieci udało się wejść, choć najchętniej weszłyby tam wszystkie, gdyby miały odpowiednie obuwie.W parku dzieci wyciszyły się na tyle, żeby posłuchać śpiewu ptaków.Wiedzą, że w parku jesteśmy tylko gośćmi i musimy zachowywać się w miarę cicho i nie niszczyć przyrody, aby inni mogli się nią też nacieszyć.