Z okazji Dnia Dziecka  dzieci z grupy ,,Żuczki”zwiedzały Miasto Myszy, które mieści się w budynku przy ulicy Morskiej, niedaleko Latarni Morskiej .

Miasto Myszy to niesamowite miejsce w którym żyje ok. 500 małych myszek. Wnętrze odwzorowuje mysią norę porośniętą zieloną trawą i korytarze z oryginalnymi rurami we fluorescencyjnych barwach, przypominającymi ciągi kanalizacyjne, jakie znajdują się pod każdym miastem.Korytarze prowadzą do sal stylizowanych na :wieś, miasteczko, tropiki, zimę, wakacje.
Każda z sal została umeblowana małą mysią architekturą – domkami, mostkami i rekwizytami zgodnymi z nazwą danej sali. W jednej dzieci  poznawały zwyczaje myszy żyjących na wsi, w innej ich wielkomiejskie życie.
Dzieci widziały najróżniejsze myszy: białe, łaciate, brązowe, rasowe, bezwłose czy najmniejsze na świecie myszy pigmejskie, mogły je dotknąć, pogłaskać i o dziwo-nik się myszy nie bał.