Dziś w naszej grupie gościliśmy mamę Emilki- Panią Matyldę, która wspólnie z dziećmi prowadziła działania artystyczne. Najpierw opowiedziała dzieciom o tym, jak się robi bransoletki i co jest potrzebne do ich wykonania.Dzieci otrzymały potrzebne akcesoria, samodzielnie wybierały kolor koralików oraz elementy zdobnicze i bardzo cierpliwie, koralik po koraliku nawlekały na specjalną gumkę.Zdarzało się, że wszystkie koraliki spadały, ale dzieci od nowa podejmowały wyzwanie, bowiem bransoletki robiły z myślą o swoich najbliższych. Na zakończenie każda bransoletka otrzymała metryczkę na której było zapisane imię dziecka, które ją wykonało, dla kogo została wykonana oraz jakie materiały zostały użyte do jej wykonania. Samodzielnie wykonane dzieła dzieci zabrały do domu, aby móc wręczyć je osobom dla których zostały wykonane.Bardzo dziękujemy Pani Matyldzie-mamie naszej koleżanki Emilki, za to, że nauczyła nas robić piękne rzeczy, dzięki którym mogliśmy sprawić radość swoim bliskim.