W poniedziałek 10 kwietnia 2017 roku mogliśmy ponownie odwiedzić Szkołę Podstawową nr 4, tym razem odwiedziliśmy klasę IIId, której wychowawczynią jest pani Katarzyna Okoń. Żuczki zostały bardzo serdecznie powitane, następnie wzięły udział w zajęciach nawiązujących tematycznie do nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Wszystkie zadania żuczki wykonywały przy tablicy interaktywnej, co bardzo ich zaciekawiło i sprawiło wiele radości. Przedszkolaki mogły obejrzeć szkołę, w której niedługo będą się uczyć, jak również poznać starszych kolegów. W miłej atmosferze czas szybko minął. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie Żuczki, przekonały się na własne oczy, że w szkole jest bezpiecznie, miło i ciekawie. We wrześniu bez trwogi przekroczą szkolne mury i pozyskają w niej nowych, wspaniałych kolegów. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał na pamiątkę wielkanocne czekoladowe jajeczka. Bardzo dziękujemy wychowawczyni oraz uczniom klasy IIId za tak miłe przyjęcie.