Na zaproszenie mamy naszej koleżanki Zuzi-Pani Joanny, udaliśmy się autokarem do Ustronia Morskiego, na teren Domków letniskowych ,,Barrakuda”.Początkowo było trochę pochmurno i  martwiliśmy się, czy pogoda się poprawi,ale w końcu zaświeciło słońce i mogliśmy cieszyć się kilkugodzinnym pobytem na ogrodzonym terenie.Tam, oprócz atrakcji sportowych-piłkarzyki, piłka siatkowa, huśtawki, zjeżdżalnie i trampolina, czekało na dzieci pieczenie pizzy. Były też grillowane kiełbaski i banany, które dzieci zajadały ze smakiem.Po dniu pełnym wrażeń wracaliśmy do przedszkola i niektórych trudno było dobudzić.Dziękujemy Pani Joannie za zaproszenie, Pani Agacie-mamie Mikołaja za zaopatrzenie w potrzebne talerzyki, sztućce i inne tego typu akcesoria, oraz mamie Sebastiana-Pani Justynie i mamie Czarka-Pani Emilli za pomoc i opiekę nad dziećmi.Podziękowania należą się także właścicielowi firmy transportowej ,,Transfer”-Panu Wojciechowskiemu za bezpieczną i miłą podróż.