Dnia 15 grudnia Żuczki zostały zaproszone na świąteczne przedstawienie do Szkoły Podstawowej nr 3 w Kołobrzegu. Spektakl nosił tytuł „Mikołajkowe poszukiwania żony”. Aktorami występującymi na scenie byli nauczyciele oraz rodzice uczniów uczęszczających do szkoły. W trakcie przedstawienia można było zobaczyć wiele słynnych postaci z bajek, filmów animowanych i książek dla dzieci. Żuczki miały okazję zobaczyć i usłyszeć historię księcia, który poszukiwał żony. Wszystko wyglądało jak w prawdziwym teatrze, dzięki pięknie przygotowanej scenografii oraz znakomitemu i profesjonalnemu doborowi strojów. Dziewczynkom najbardziej podobała się postać Barbi zaś chłopcom postać księcia, z którym  grupa zrobiła sobie wspólne zdjęcie. Spektakl bardzo podobał się Żuczkom i chcieliśmy podziękować dyrekcji oraz wszystkim aktorom za zaproszenie na tak wspaniałe przedstawienie.