W piątek 11.05.2018 Żuczki grupa VII  podjęła się bardzo odpowiedzialnego zadania. Dzieci zaopatrzone w nasiona oraz sadzonki udały się do ogrodu przedszkolnego w celu posadzenia oraz posiania nasion, z których wyrosną smaczne i zdrowe warzywa. Dzieci dowiedziały się jak dbać o rośliny. Teraz mali ogrodnicy będą obserwować i pielęgnować efekty swojej pracy.

Oprócz nauki odpowiedzialności w piątki, na zakończenie tygodnia mamy czas na szalone eksperymenty przy, których świetnie się bawimy! Za sobą mamy już trzy eksperymenty : wulkan, tęcza z cukierków skittles oraz magię w szklance. Dzieci przy wykonywaniu eksperymentów uczą się wspólnie oraz sprawiedliwie dzielić pracą a także uczą się zachowania ostrożności podczas eksperymentów.