W dniu 21.04.2016 odbyło się spotkanie z rodzicami, na którym dzieci zmieniły się w małych artystów i wystąpiły z przedstawieniem pt.,,Witajcie w naszej bajce”.Dzieci przedstawiały utwory Jana Brzechwy-patrona naszego przedszkola, a także śpiewały i inscenizowały piosenkę,,Była sobie żabka mała.”Utwory do inscenizacji wybrały same dzieci-był to wiersz,,Katar”, ,,Kaczka dziwaczka”oraz ,,Chora żaba”.Dzieci powitały rodziców tańcem z chustami rytmicznymi do utworu A.Vivaldiego,,Wiosna”.Przedstawiliśmy też piosenkę,,Maszeruje wiosna”.Dzieci wprawdzie trochę stremowane, ale doskonale odnalazły się w rolach.Na zakończenie zarówno dzieci jak i rodzice zasiedli do stołów, aby w radosnej atmosferze spędzić wspólnie czas.Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku.