Kwiecień to miesiąc przedszkolnego teatralnego przeglądu twórczości znanych autorów poezji dziecięcej. Każda grupa tydzień po tygodniu prezentowała swoje umiejętności przed rodzicami. Nasze Tygryski tuż przed prawdziwym debiutem przy dorosłej publiczności, zaprezentowała swój występ przed dziećmi z grupy III.  Przedszkolna stołówka zmieniła się w studio rozrywkowego programu ” Znani i Lubiani „. A w nim to tylko same wybitne osobistości: Józek Brudas, Leń, Samochwały, Skarżypyta oraz Dyzio Marzyciel. Dziecięca widownia miała swoich ulubieńców i potwierdzała to gromkimi brawami. Wszystkie dzieci bawiły się świetnie, jedynie Tygryski może troszkę się stresowały. Stres jednak nie okazał sie groźny i całe przedstawienie wyszło zgodnie z planem.