Tygryski miały okazję prezentować już swoje aktorskie umiejętności przed dziećmi z innych grup, tym razem nadszedł czas na rodziców. 12.04.2016 ” Znani i Lubiani ” znów odwiedzili przedszkolną jadalnie. Na samym początku programu – hymn krainy fantazji, z której przyjechali do nas zaproszeni goście. Potem pierwsza, jakże kontrowersyjna osobowość – Józek Brudas i prosząca o pomoc rodzina. Tuż za nim Pani Leń, która nic nie robiła cały dzień, Skarżypyta, Samochwały i Dyzio Marzyciel. W programie nie zabrakło również czasu na reklamy, a w nich: Rzepka jędrna i krzepka, Buty siedmiomilowe i Super okulary firmy „Pan Hilary”. By narastające emocje widowni troszkę opadły, chwilka na relaks – ” Wiosenna Cza- Cza ” w wydaniu Naszych Tygrysków. Trzeba przyznać, że cały taniec wyszedł świetnie, a ogromne uśmiechy na twarzach publiczności tylko to potwierdziły. Koniec programu to wiosenna prognoza pogody i nieoczekiwany gość – Pani Wiosna, budząca kwiaty z zimowego snu. Całe przedstawienie odbyło się w przyjaznej i miłej atmosferze. Nasze Tygryski przez cały dzień oczekiwały tej chwili. Rodziców rozpierała duma na widok swoich pociech, a dzieci oddawały te uczucie ciągłymi spojrzeniami i uśmiechami w ich stronę.