Od 1 października w Naszym Przedszkolu trwa akcja zbierania kasztanów. Kasztany zbieraliśmy na spacerach, jednak największym zaangażowaniem wykazali się Rodzice, którzy wspólnie z dziećmi znosili do sal poszczególnych grup, nierzadko całe worki wypełnione po brzegi kasztanami. Kiedy worków było tyle, że przestały mieścić się w magazynie, przyjechał pan zajmujący się skupem owoców kasztanowca. Wszystkie worki zostały dokładnie zważone i okazało się, że zgromadziliśmy 2500 kg, za które otrzymaliśmy 2.200 zł. Pieniądze zostały przekazane na Radę Rodziców i zostaną proporcjonalnie podzielone na poszczególne grupy. O dokładnych wynikach poinformujemy, kiedy zakończymy zbiórkę, tj. po 29.10.2012. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i Rodzicom zaangażowanym w tę akcję! A kasztany zbieramy jeszcze do końca miesiąca.