W dniu 15.01.2015r. w grupie V odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematem przewodnim zajęć były „Cztery pory roku”.

Podczas zajęć dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat pór roku i ich oznak. Chętnie odpowiadały na pytania zadawane przez nauczycielkę, ćwiczyły analizę i syntezę wzrokową, rozwijały umiejętność rytmicznego poruszania się, posługiwały się liczebnikami głównymi i porządkowymi a współpraca w grupie wypadła wzorowo. Na zakończenie dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności w zakresie poznanych przez siebie zwrotów oraz piosenek w języku angielskim. Przedszkolaki były bardzo przejęte i zadowolone, aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Rodzice mieli możliwość zobaczyć, czego uczą się dzieci oraz poznać umiejętności swoich pociech. Było naprawdę ciekawie.

Rodzicom bardzo dziękujemy za przybycie.