Dnia 10 maja 2016r., we wtorek, w grupie IV odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt.: „Turniej matematyczny”. Zajęcia otwarte zawsze wzbudzają wiele pozytywnych emocji wśród rodziców, ponieważ uczestnicząc w nich mogą oni poznać charakter pracy dydaktyczno-wychowawczej  z dziećmi, dowiedzieć się, ile praca z dziećmi wymaga wysiłku, umiejętności, wiedzy i przygotowań. Owe zajęcia pozwalają również na śledzenie postępów własnego dziecka w zakresie osiąganych kompetencji fizycznych, umysłowych i połecznych. Podczas zajęć „Turniej matematyczny” dzieci wykonały sześć zadań, których treść była ukryta w kopertach. Po każdym prawidłowo wykonanym zadaniu dzieci otrzymywały punkt. Rodzice również włączyli się do zajęć podczas wspólnej zabawy ruchowej z dziećmi. Na zakończenie „Turnieju” każde dziecko otrzymało dyplom „Mistrza matematyki” oraz słodki upominek.Bardzo dziękujemy rodzicom za udział w zajęciach.