Święta Wielkanocy to szczególny czas dla całej rodziny. Ważną rolę pełnią święta, które kojarzą się z radością, miłością, ciepłem rodzinnym, dostatkiem na stole jak również ze wzajemnym obdarowywaniem tzw. zajączkiem. Aktualna sytuacja wielu rodzin jest bardzo trudna. Jak co roku nasze Przedszkole przygotowało paczki świąteczne dla dzieci z rodzin objętych stałą pomocą socjalną. 21 dzieci z 14 rodzin mogło się w te święta cieszyć ze wspaniałych prezentów. Oczywiście nie mogłoby się to udać bez pomocy rodziców. To Państwo przez cały miesiąc marzec przynosiliście słodycze, zabawki, artykuły spożywcze, ubranka oraz artykuły szkolne. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim tym, którzy się zaangażowali i mam nadzieję, że uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą a tych uśmiechów było w tym roku aż 21.