W środę dzieci z grupy Krasnoludki uczestniczyły w zabawach z okazji nadchodzących Andrzejek. Przedszkolaki z uwagą wysłuchały od jakiego imienia wywodzi się nazwa oraz jak odbywały się  Andrzejki dawniej, natomiast w dzisiejszych czasach są to wróżby w formie zabawy i z lekkim przymrużeniem oka. Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły we wspólnych zabawach. Losowały przedmiot mówiący o tym, jaki zawód będą wykonywały w przyszłości,  wróżyły z butów przekładając jeden za drugim aby przekonać się, które z dzieci pojedzie w przyszłości w wielką podróż.  Były również wspólne tańce na gazecie, dzieci bawiły się doskonale. A na koniec losowały cukierek z wróżbą. Krasnoludki bardzo lubią wspólne zabawy w grupie i już czekają na kolejny taki dzień.