25.03.2015 grupa Kangurków wystąpiła na sali gimnastycznej przed swoimi rodzicami w ramach Przeglądu Teatralnego organizowanego w naszym przedszkolu. Dzięki temu wydarzeniu dzieci zapoznały się z utworami Jana Brzechwy, który jest patronem naszego przedszkola oraz zorganizowały uroczystość dla swoich rodziców. Dzieci mówiły wiersze : Biedronka i Żuk, Leń oraz Żaba oraz śpiewały piosenki : Witajcie w naszej bajce oraz Na Wyspach Bergamutach, powiedziały też wierszyk w języku angielskim Bear z serii Zoo.

Jednakże rodzice przygotowali niespodziankę dla dzieci – mamy dzieci z naszej grupy również przedstawiły wiersze Jana Brzechwy były to : Kwoka, Skarżypyta oraz Kaczka Dziwaczka. Występ wszystkim bardzo się podobał, przede wszystkim dzieciom.