8 kwietnia dzieci z grupy III, zaprosiły swoich rodziców, dziadków, rodzeństwo oraz ciocie i wujków na przedstawienie pt. „Z Brzechwą przez świat”. Jest to już tradycją Naszego przedszkola, że na początku wiosny dzieci prezentują swoje umiejętności teatralno – aktorskie poprzez prezentację wierszy naszego patrona Jana Brzechwy. W tym roku Muchomorki przedstawiły wiersze tj. „Żuraw i Czapla”, „Biedronka”, „Samochwała”, „Skarżypyta”, „Kłamczucha” oraz wiersze w aranżacji instrumentalno – wokalnej „Leń”, „Na wyspach Bergamuta” oraz „Witajcie w naszej bajce”. Czworo chłopców wcieliło się w role narratorów, którzy wprowadzali rodziców w bajkowy i magiczny świat twórczości Jana Brzechwy a reszta dzieci wcieliła się w postaci z powyższych wierszy oraz piosenek.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Śnioszek oraz Pani Annie Skubisz za pomoc w organizacji poczęstunku.