W czwartek, 08.12.2016., na scenie Regionalnego Centrum Kultury, odbył się XII Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd organizowany przez nasze przedszkole. Przegląd patronatem honorowym objął Prezydent Miasta- Pan Janusz Gromek.

Na scenie wystąpiły dzieci z 10 kołobrzeskich placówek. Mali wykonawcy przedstawili najpiękniejsze kolędy i pastorałki prezentując swoje umiejętności wokalne i taneczne. Wszystkie dzieci bardzo starły się by ich występ był piękny i wszystkie prezentacje były wspaniałe.

Wyjątkowymi gośćmi tegorocznego przeglądu byli podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz osób niepełnosprawnych w Kołobrzegu.

Dodatkową niespodzianką dla wszystkich była inscenizacja o tematyce świątecznej pt. „Bajka o Elfach”, którą przygotowali rodzice z Przedszkola Miejskiego nr 2.

Występom przyglądał się również Święty Mikołaj, który na koniec częstował wszystkich cukierkami.

Wspólnie spędzony czas przyniósł zadowolenie, radość, a także pozwolił na chwilę zadumy.

Za pomoc w organizacji przeglądu chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Aleksandrze Zdanowicz, Panu Jakubowi Skubiszowi, a także właścicielom salonu meblowego „Meble na Okopowej”.