9 grudnia w Regionalnym Centrum Kultury odbył się XI Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzeg. W tegorocznym przeglądzie wzięło udział 11 kołobrzeskich przedszkoli, zarówno publicznych jak i prywatnych, oraz oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 5. Jak co roku Przegląd przyniósł radość, zadowolenie oraz ukazał nowe talenty wśród kołobrzeskich przedszkolaków, pozwolił także na chwilę zadumy. Magię świąt oraz wspólne kolędowanie, dzieliliśmy w tym roku z członkami Uniwersytetu Trzeciego Wieku , którzy gromkimi brawami nagradzali młodych wykonawców. Dzieci w strojach aniołów, pasterzy, górali zaprezentowały swoje talenty wokalne i taneczne przy dźwiękach kolęd i pastorałek, tych mniej lub bardziej znanych.

Niepowtarzalny klimat spotkania sprawił, że można było poczuć magię świąt oraz rodzinną atmosferę.