W maju grupę VI odwiedzili koledzy z PM nr 3. To już kolejna wizyta w tym roku. Dzieci bardzo cieszyły się na kolejne spotkanie z kolegami .Tym razem celem wizyty ,,Biedroneczek” był pokaz swoich umiejętności wokalno-recytatorskich. ,,Kangurki” zaprezentowały przed swoimi kolegami z innego przedszkola wiersze i piosenki J Brzechwy. Natomiast ,,Biedroneczki” z PM nr 3 przedstawiły taniec smerfów, pięknie śpiewały i recytowały . Dzieci swoje występy nagradzały dużymi oklaskami. Wszystkim bardzo podobała się zarówno rola widza, jak i aktora. Po występach na przedszkolaków czekał słodki poczęstunek i wspólna zabawa w sali ,,Kangurków”. Dzieci bardzo miło wspominają wizyty kolegów z innego przedszkola, które wspaniale integrują i sprawiają dużo radości przedszkolakom.