We wtorek 15 IV 2014 r. grupa VI udała się do Żłobka ,,Krasnal”, by zaprezentować młodszym kolegom i koleżankom inscenizacje i piosenki patrona naszego Przedszkola-Jana Brzechwy. ,,Kangurki” chciały przed swoimi młodszymi kolegami wypaść jak najlepiej, dlatego nic dziwnego w tym, że podczas występu wspaniale się zmobilizowały i okazał się bardzo udany. Młodsi koledzy ze Żłobka z dużym zainteresowaniem oglądały występy ,,Kangurków” Dzieci po zarecytowaniu ,,Lenia”, ,,Żaby”, zaśpiewaniu ,,Kaczki Dziwaczki” i tańca do utworu ,,Na Wyspach Bergamotach” zostały nagrodzone dużymi brawami publiczności, a dzieci ze Żłobka nie kryły podziwu dla swoich starszych kolegów. To był dla wszystkich wspaniale spędzony czas!