Dnia 01.10.2018r. grupa V wybrała się na wycieczkę na Zieloną Farmę w miejscowości Żelimucha. Podczas pobytu w Zielonej Farmie, dzieci poznały życie na wsi oraz specyfikę prac na wsi w okresie jesiennym. W tym dniu dopisywała nam świetna pogoda, która nie opuściła nas do ostatniej chwili pobytu na Zielonej Farmie. Dzieci zostały zapoznane z budową ziemniaka, sprzętem wykorzystywanym do zbioru ziemniaków, a także brały czynny udział w wykopkach. Wszystkie dzieci przygotowywały ziemniaki, które później były pieczone w ognisku. Tygryski poznały oraz karmiły zwierzęta żyjące na Zielonej Farmie. Następnie wykonaliśmy ,,cudaki” z ziemniaka, które stały się naszą własnoręcznie wykonaną pamiątką z wycieczki. Był to wspaniały czas, który dopełniliśmy zjadając pieczone ziemniaki z ogniska. Nasze zabawy nie miały końca, a ogromna zielona przestrzeń sprzyjała świetnej zabawie. Z wielką niecierpliwością oczekujemy kolejnych wyjazdów! Dziękujemy Naszym Kochanym Rodzicom za zorganizowanie wycieczki!