,,Krokodylki” wybrały się dziś na wycieczkę do ogródków działkowych ,,Stokrotka”, które znajdują się przy ulicy Krzywoustego, tuż za Szkołą Podstawową nr 8. Byliśmy tam jesienią, a teraz poszliśmy ponownie, aby zobaczyć jak zmienia się ogród wiosną.Pani, która oprowadzała nas po swoim ogrodzie pokazywała dzieciom, w którym miejscu są nasadzenia i co urośnie.Mogliśmy obejrzeć szklarnię, w której posadzone były pomidory, ponakrywane dużymi plastikowymi butlami, bo wiemy, że sadzonki pomidorów lubią ciepło.W szklarni rosła też sałata,która nadawała się już do jedzenia oraz nowe siewki sałaty, które były jeszcze malutkie, rzodkiewka, szczypiorek i czerwone buraczki.Widzieliśmy też krzewy owocowe: agrest i porzeczkę, a także piękny zagonek tulipanów i kwitnących hiacyntów, poletko truskawek i zagonki poziomek.Ziemia była równo skopana.To była na pewno ciężka praca tak przygotować działkę, aby móc później zbierać plony.