Dzieci z grupy III wybrały się na wycieczkę do Jednostki Wojskowej- 8 Batalion Remontowy, która znajduje się przy ul. Koszalińskiej. Dzięki uprzejmości mamy swojego kolegi Patryka, która nas zaprosiła oraz uprzejmości pracowników jednostki dzieci miały możliwość zobaczyć na własne oczy jak ciężka i odpowiedzialna jest praca związana z naprawą sprzętu wojskowego. Przedszkolaki miały okazję wsiąść do pojazdów, obejrzeć, dotknąć wielu przycisków, co sprawiło im ogromną radość. Dużym zainteresowaniem szczególnie chłopców cieszyło się stanowisko z różnorodną bronią.

Dziękujemy żołnierzom  za miłą atmosferę i Pani Justynie za zorganizowanie wizyty oraz słodki poczęstunek. Wizyta w wojsku dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.