Krokodylki wybrały się autobusem linii nr 5 na wycieczkę do dużego Centrum Ogrodniczego.

Na dużej przestrzeni hal rosną rośliny ogrodowe, ozdobne krzewy i drzewka , kwiaty,a wszystko to można kupić do własnego ogródka.Dzieci miały okazję przyjrzeć się różnym cebulkom kwiatowym, podziwiać piękno wiosennych kwiatów, a także samodzielnie sadzić cebule tulipanów, aby zabrać je i hodować w domu. Pani, która oprowadzała nas po terenie ogrodu wyjaśniała dzieciom zasady hodowli różnych roślin, a także pokazała, jak samemu posadzić tulipany.Dzieci były bardzo zaciekawione wszystkim wkoło, zadawały wiele pytań i z wielką uwagą słuchały odpowiedzi.Chcielibyśmy bardzo podziękować Państwu Żulickim za miłe przyjęcie i ciekawą lekcję przyrody.