W ostatni piątek ( 11.03.2016) Tygryski wyruszyły w odwiedziny do pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu. Dla tych Tygrysków, które wybierają się do szkoły była to bardzo ważna chwila natomiast dla pozostałych ciekawe przeżycie. Pani nauczycielka pozwoliła poczuć się Tygryskom jak na prawdziwej lekcji. Jej tematem było – Zdrowe odżywianie. Na dobry początek szkolnej przygody – wspólna rozmowa i czytanie zagadek o zdrowych przekąskach. Trzeba przyznać, że nasza grupa świetnie sobie z nimi poradziła. Potem nastąpiła oficjalna zamiana miejsc – klasa II F ustąpiła swoim młodszym kolegom i koleżankom szkolne ławki. Gdy wszyscy zajęli już miejsca, zaczął się wielki quiz. Każdy z Tygrysków podchodził do interaktywnej tablicy i odpowiadał na poszczególne, czasami trudne pytania. Energia Wychowawczyni udzieliła się nam wszystkim, dzieci chętnie zgłaszały się do kolejnych zadań. Nikt się nie wstydził i nie krępował. Klasa II F bardzo serdecznie nas przyjęła, udzielając przedszkolakom wszelakiej pomocy. To było naprawdę bardzo miłe, Tygryski cały czas wspominają tą wizytę.