W ostatnich dniach dzieci z grupy II, poznawały różne zawody: malarza, piekarza, młynarza, kucharza. Przyszedł też czas na poznanie zawodu listonosza. Dzieci przy pomocy rodziców i Pań z przedszkola przygotowały kartki pocztowe wraz z wiosennymi pozdrowieniami ze słonecznego spaceru, które same wrzuciły do skrzynki. Oczywiście zwiedziliśmy także Urząd Pocztowy znajdujący się na osiedlu Ogrody. Panie pracujące w tym urzędzie pokazały przedszkolakom pocztowe wagi, druki nadań pocztowych, a na zakończenie spotkania poczęstowały dzieci smakołykami.

Biedronki serdecznie dziękują Paniom z Urzędu Pocztowego na Ogrodach, za tak miłe przyjęcie oraz przedstawienie pracy listonosza i pracowników urzędów pocztowych