Miesiąc przed świętami Nasze przedszkole ogłosiło akcję ” Wielkanocnego zajączka”, czyli coroczną zbiórkę zabawek oraz słodyczy dla dzieci objętych pomocą Kołobrzeskiego MOPS-u. Trzeba przyznać, że całe przedsięwzięcie zakończyło się przeogromnym sukcesem. Zebranych słodyczy i zabawek było mnóstwo, za co rodzicom i dzieciom bardzo dziękujemy. Przygotowania do odwiedzin Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zaczęły się już od samego rana. Wielkie, wspólne pakowanie, krótki spacer i jesteśmy na miejscu. Tam na Tygryski czekali już pracownicy tej instytucji. Okazało się, że swoim przybyciem sprawiliśmy im wielką radość. Wszyscy bardzo miło nas przyjęli a pod koniec wizyty podziękowali za przyniesione prezenty. Jak widać na zdjęciach dzieci były bardzo szczęśliwe, że mogły sprawić przyjemność drugiej osobie. Wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w zbiórkę Wielkanocnych podarunków jeszcze raz, serdecznie dziękujemy.