Wielkanocne pisanki i palmy, zajączki i kartki świąteczne, pieczone babeczki i artystyczne symbole Świąt Wielkiej Nocy. Święta Wielkanocne to czas wielkiej radości i wzniosłego nastroju. To również czas pięknych przygotowań i ciekawych tradycji. W dniu 13.04.2017r dzięki uprzejmości naszej mamy p. A. Madejskiej zostaliśmy zaproszeni na  „Warsztaty wielkanocne” które odbyły się w hotelu DIUNE. Pod okiem pani Ani dzieci własnoręcznie wykonały puszyste babeczki, kolorowe pisanki zdobione na różne sposoby, które jako prezent dla rodziców dzieci zaniosły do domu. Dzięki uczestnictwu w warsztatach dzieci poznały tradycję WIELKANOCNE poprzez zabawę. Dzieci wykonały różnorodne dekoracje wielkanocne, a efekt ich pracy był imponujący.