Dnia 05.04.2017r. w ramach zajęć koła plastycznego, dzieci z grupy II wykonały pisanki wielkanocne. Do wykonania pisanek posłużyły nam: obrazek ilustrujący pisankę, kleje, nożyczki, kolorowe kartki, bibułki, pędzelki, plastelina. Zadaniem dzieci było ozdobienie sylwety pisanki dostępnymi materiałami według własnego pomysłu. Biedronki już po raz kolejny udowodniły, że są bardzo kreatywne- każda pisanka była inna, wyjątkowa i bardzo estetycznie wykonana. Dzieci włożyły bardzo dużo pracy w tak staranne wykonanie pisanki; Biedronki wykonując pracę nie wyjeżdżały poza kontur pisanki. Praca sprawiła nam wiele radości i pozwoliła udoskonalić nasze zdolności plastyczne oraz sprawność manualną. Nasze prace można podziwiać w szatni przedszkola.