W ostatnim czasie bardzo dużo mówimy o nadchodzącej wiośnie. Nie możemy doczekać się pięknej wiosennej pogody. Z niecierpliwością czekamy aż na drzewach pojawią się zielone pąki. W tym tygodniu w rolę eksperta wcieliła się Weronika, która opowiedziała nam o zwiastunach wiosny, a także bardzo szczegółowo przedstawiła nam ptaki powracające do Polski. Weronisia była znakomicie przygotowana do zajęć, samodzielnie opisywała ptaki, ich wygląd, charakterystyczne cechy, ulubione przysmaki. Samodzielnie bez pomocy Pani prowadziła zajęcia, prosiła poszczególne dzieci i zawieszanie fotografii na tablicy a także przygotowała dla dzieci piękne karty pracy, których wykonanie objaśniała dzieciom. Na swoje zajęcie przyniosła wiele ciekawych książek, o których opowiadała, przedstawiała ilustracje. To było niesamowite wystąpienie. Dzieci z dużym zaciekawieniem słuchały swojej koleżanki. Dzieci coraz odważniej wypowiadają się na forum grupy, chętnie przygotowują zajęcia dla swoich rówieśników. Gratulujemy Weronice odwagi i dużej wiedzy, Rodzicom dziękujemy za świetne przygotowanie zajęć!