Mimo że luty jest zimowym miesiącem pełnym chłodnych dni, to jest taki jeden dzień, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo to są przecież Walentynki. W przedszkolu odbył się Bal Walentynkowy. Bawiliśmy się w rytmie „Serduszko bije w rytmie cza cza” i innych nagrań. Do tańca ruszyli znakomici tancerze i tancerki. Wszyscy wyglądali pięknie w czerwonych strojach. Na balu dzieci dowiedziały się skąd pochodzi to święto, wyznawały miłość w różnych językach oraz stworzyły łańcuch miłości przygotowany wcześniej z nauczycielami w grupach. Nie zabrakło innych licznych konkursów i dźwięków wesołej muzyki, która porwała wszystkich do tańca. Udany bal dostarczył dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń. Wszyscy bawili się rewelacyjnie. Na koniec dnia każdy przedszkolak otrzymał „walentynkową czekoladkę”.