Dzieci z grupy VII dnia 14.02.2012r wspólnie obchodziły dzień św. Walentego. Wspólnie z rodzicami w domu wykonały walentynki, które we wtorek przyniosły do grupy. Z przyniesionych Walentynek stworzyliśmy w sali TABLICE WALENTYNKOWĄ. Dzieci również wykonały dla najlepszych swoich przyjaciół Walentynki, które podarowały sobie w ten dzień. Nawet p. Justytna dostała od dzieci piękne Walentynki za które serdecznie DZIĘKUJE. Po obdarowywaniu się Walentynkami został ogłoszony w grupie konkurs na NAJPIĘKNIEJSZY TANIEC WALENTYNKOWY. Oczywiście wszystkie dzieci pięknie tańczyły i otrzymały nagrodę, a spośród par wyłoniliśmy dwie pary które otrzymały dodatkową nagrodę. Chwilą wytchnienia po tańcu był przygotowany dla dzieci poczęstunek, a na zakończenie dzieci wykonywały dla swoich rodziców Walentynki. Wszyscy w ten dzień bawiliśmy się dobrze!!!