4 grudnia grupa Tygrysków i Krokodylków była w ZSEH oglądać pięknie przygotowane „stoły wigilijne”. Stół wigilijny to nie tylko udekorowany mebel. To symbol świąt Bożego Narodzenia, przy którym rodziny spotykają się czasem tylko w ten jeden wyjątkowy wieczór. Stół wigilijny jest świadkiem rozmów, emocji, rodzinnego przeżywania świąt. Zaprezentowane stoły różniły się od siebie kolorystyką i stylem. Sala, w której odbywała się impreza wyglądała bajkowo- choinka, święty Mikołaj, pachnące świece, światełka, pierniczki i inne smakołyki świąteczne. Uczniowie przygotowali menu na każdym stole gdzie mogliśmy zapoznać się z różnymi potrawami świątecznymi. Oglądając piękne wigilijne stoły przy melodiach kolęd, można było już poczuć ciepłą atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie dzieci mogły zagłosować na wybrany przez siebie najładniej udekorowany stół oraz zakupić pięknie wykonane pierniki. Bardzo dziękujemy za zaproszenie nauczycielkom gastronomii Joannie Zendran i Renacie Grodzkiej- Truszkowskiej.