3 grudnia grupa Tygrysków i Kangurków wybrały się do ZSEH oglądać pięknie przygotowane stoły wigilijne. Stół wigilijny to nie tylko udekorowany mebel. To symbol świąt Bożego Narodzenia, przy którym rodziny spotykają się czasem tylko w ten jeden wyjątkowy wieczór. Sala, w której odbywała się impreza wyglądała bajkowo- piernikowe choinki, chatki, gwiazdki. Uczniowie przygotowali świąteczne menu dzięki temu dzieci mogły poznać dania, które w wielu domach pojawiają się na wigilijnym stole. Oglądając udekorowane stoły przy melodiach kolęd, można było poczuć ciepłą atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie panie razem z dziećmi mogły zagłosować na wybrany przez siebie najładniej udekorowany stół oraz dostały smaczne ciasteczka samodzielnie wypiekane przez starszych uczniów. Bardzo dziękujemy za zaproszenie nauczycielce gastronomii Joannie Zendran.