Nadeszła wiosna i sezon pobytów na ogródkach działkowych uważamy za otwarty. Działkowicze w Kołobrzegu każdy pogodny dzień, wykorzystują na staranną pielęgnację swoich warzyw i roślin. W ostatni czwartek ( 12.05.2016) Tygryski miały okazję wczuć się w rolę takiego działkowicza i spędzić przedszkolny dzień na świeżym powietrzu Kołobrzeskich Janisk. Tuż po śniadaniu wybraliśmy się na ogródek działkowy Naszej Pani Ani. Dotarcie na miejsce było wielkim wyzwaniem, ponieważ zdecydowaliśmy się iść na piechotę. Jak dobrze, że pogoda dopisała i ciepłe słońce ogrzewało Tygryskowe buzie, dzięki czemu cały spacerek przebiegał w miłej atmosferze. Gdy dotarliśmy na miejsce właścicielka działki – Nasza Pani Ania, pokazała nam dokładnie każdy zakątek posesji. Tygryski poznały różnego rodzaju prace ogrodowe – podlewały warzywa w szklarniach a nawet zrywały je na świeżą sałatkę. Czas umilały Nam wszystkim, brzmiące z radia przeboje a uśmiechom nie było końca. Straconą energię uzupełniliśmy kiełbaskami z grilla, które smakowały wyśmienicie. Po jedzeniu chwilka odpoczynku na świeżej trawce i mogliśmy już wracać do przedszkola.