W dniu 18 listopada 2013 roku postanowiliśmy wybrać się do Szkoły Podstawowej nr 4 w celu obejrzenia szkoły jak również przyjrzeniu się pracy dzieci z klasy pierwszej na lekcji. W tym dniu spotkały nas same niespodzianki. Pierwszą było to, że już przy samym wejściu przywitała nas pani Tuligłowska, która z uśmiechem zaprowadziła nas do sali. Po drugie w sali spotkaliśmy się z kolegami chodzącymi jeszcze w tamtym roku do naszego przedszkola. Powiedzieli nam, że szkoła jest bardzo przyjemnym miejscem i że super się w niej czują. Trzecia niespodzianką było to, że dzieci z klasy I a zamienili się w nauczycieli i pokazywali nam jak się pisze literki. Czwartą niespodzianką było to, że na koniec lekcji dostaliśmy od dzieci „czarodziejskie długopisy”, które maja nam pomóc w nauce pisania. Wizyta była bardzo udana już zostaliśmy zaproszeni na wiosnę.