Przedszkolaki z grupy Tygryski 9 grudnia wybrały się na projekcję filmu „Dobry dinozaur” do kina ,,Wybrzeże” w Kołobrzegu. Było to niezwykłe wydarzenie. Celem wycieczki było zwiedzanie kulis kina a mianowicie zobaczyliśmy tajemnicze pomieszczenie, w którym operator za pomocą magicznych maszyn – projektorów puszcza filmy i bajki. Mama Oli opowiadała dzieciom jak kiedyś a jak teraz wygląda projekcja filmów na dużym ekranie. Następnie zeszliśmy na film i ku naszemu zaskoczeniu byliśmy sami w kinie.  Zaciekawione  dzieci zasiadły wygodnie w fotelach i dały się wciągnąć magii kina.  Film oglądały z dużym zainteresowaniem były momenty wzruszające jak i zabawne. Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń, bardzo zadowolone i już od „progu” przekazywały relację swoim kolegom.

Wyjście było prezentem od pani Justyny – za co serdecznie DZIĘKUJEMY!!!