Grupa Tygrysków korzystając ze sprzyjającej pogody, postanowiła zrobić porządki w przedszkolnym ogródku. Małą uprawę na terenie przedszkola wzbogaciła o smaczne pomidorki. Dzieci z małą pomocą naszej Pani Ani, miały okazję własnoręcznie je posadzić oraz podlać. Dzięki temu Tygryski przekonały się osobiście, na czym polega praca przy pielęgnacji roślinek. Każdy z nich już wie, że jest to dosyć ciężka praca, ale za to bardzo pożyteczna. Na chwilę obecną pomidorki pną się po patyczkach, które mają pomagać im swobodnie rosnąć. Codziennie wybierając się na przedszkolny plac zabaw, Tygryski szukają małych, czerwonych kuleczek. Na pomidory jest jeszcze trochę za wcześnie, jednak Tygryski nie rezygnują ze swoich obserwacji.