Dnia 16 maja 2014 r. wybraliśmy się, aby odwiedzić Szkołę Podstawową nr 4 oraz klasę Ia. Był to bardzo udany czas z trzech powodów. Po pierwsze spotkaliśmy się z naszymi kolegami i koleżankami ze szkoły. Po drugie w ramach przygotowań do Turnieju Międzyprzedszkolnego mogliśmy zagrać mecz towarzyski z uczniami klasy I. Choć wynik stanowił drugorzędną sprawę to jednak chłopcy z grupy V bardzo się starali, ale nie dali rady swoim starszym kolegom przegrywając 4:2. Po trzecie dziewczynki miały prawdziwe sportowe zawody gdzie mogły rywalizować ze swoimi koleżankami ze szkoły. To spotkanie sprawiło nam wielką radość i wiemy, że będzie nam o wiele łatwiej przekroczyć próg szkoły, ponieważ będą już czekali nasi koledzy i koleżanki już pewnie z klasy II a. Bardzo dziękujemy pani Edytce za miłą jak zwykle gościnę.