Dnia 11 czerwca 2015 roku odbyła się X Spartakiada Miedzyprzedszkolna. Spartakiada została zorganizowana przez Przedszkole Nr 1 w Kołobrzegu i rozpoczęła się wspaniałą paradą przedszkolaków i symbolicznym zapaleniem znicza. Nasi sportowcy dzielnie, i z uśmiechem na ustach zmagali się w czterech konkurencjach: skoki na piłkach, skoki przez przeszkody wraz z układaniem wieży z kloców, bieg slalomem czy tor przeszkód z przekładaniem szarfy oraz hula hopa. Dużym wyróżnieniem dla naszego przedszkola był fakt, że zawodnik naszej drużyny- Franek pomagał podliczać punkty, zrobił to znakomicie i bezbłędnie. Oprócz zawodów sportowych mogliśmy również podziwiać występy artystyczne w wykonaniu dzieci. Każdy uczestnik na zakończenie rozgrywek otrzymał dyplom, a drużyna upominek. Wielką radość naszym przedszkolakom sprawiła również możliwość jeżdżenia na traktorach. Bardzo dziękujemy Przedszkolu nr 1 za wspaniałą organizację.