Tygryski wybrały się na wystawę nieprofesjonalnej twórczości do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu. Dzieci na tej wystawie mogły zapoznać się z różnymi technikami robienia obrazów. Między innymi mogliśmy podziwiać obrazy malowane farbą olejną, kosmiczne obrazy malowane sprayem i pięknie tkane gobeliny. Dzieciom najbardziej podobały się te ostatnie, ponieważ cechowały się różnorodnością faktury, były miękkie i miłe w dotyku oraz przedstawiały dziecięce motywy. Na koniec dzieci miały możliwość obejrzenia nowej ekspozycji  –metalowego krzesła ze skrzypcami. Tygryskom podobało się, że instrument umieszczony na krześle pokryty jest pajęczyną i ma pękniętą strunę.  Mam nadzieję, że ta wystawa przyczyni się do tego, że dzieci odkryją w sobie jeszcze większą wrażliwość na sztukę.