Dnia 21.05.2015 r. przedszkolaki z grupy Tygrysków odwiedziły Komendę Policji w Kołobrzegu. Celem wycieczki było poznanie specyfiki pracy policjantów. Wizyta rozpoczęła się na placu gdzie serdecznie przywitał‚ nas mł.asp. Tomasz Kwaśnik , który był naszym przewodnikiem. Pan Tomasz opowiedziało specyfice pracy funkcjonariuszy z poszczególnych wydziałów. W czasie spotkania z panem Policjantem nie zabrakło pytań ze strony naszych przedszkolaków dotyczących codziennej pracy policji . Oczywiście główną atrakcją było pokazanie radiowozu policyjnego. Mieliśmy także możliwość zobaczyć tą część pojazdu, w której przewożeni są podejrzani. Pan policjant włączył dla dzieci syrenę i światła w radiowozie. Na zakończenie przedszkolaki miały możliwość zobaczyć pokój, w którym odbierane są zgłoszenia na numer 112. Pan Tomasz przypomniał nam jakie informacje musimy udzielić kiedy na taki numer dzwonimy. Bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi za ciekawą i pouczającą wycieczkę.