Dnia 13.11.2015r. nasze dzieci z grupy Tygryski uczestniczyły w otwarciu placu przy molo. Było to ważne wydarzenie dla naszego miasta. Duże wrażenie na przedszkolakach zrobiły przestrzeń dla spacerowiczów oraz nowe bramki na molo. Dzieci nagrodziły brawami pięknie wykonane przedsięwzięcie. Prezydent Miasta – Pan Janusz Gromek podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt oraz zapalił lampy na placu przy molo. Poczęstowane lizakami dzieci udały się na molo, gdzie czekały na nich kolejne atrakcje. Każdy mógł na żywo oglądać pokaz zumby nasze dzieci zachęcone przez instruktorkę z uśmiechem wzięły udział w latynoskich tańcach. W drodze powrotnej dzieci mogły podziwiać makiety ryb żyjących w morzu Bałtyckim.  Na koniec wycieczki Tygryski odwiedziły lapidarium żydowskie w parku nadmorskim. Na znak pamięci każde dziecko położyło na grobie kamyk.