25 marca reprezentanci naszego przedszkola z Grupy V i VI, uczestniczyli w III Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej, zorganizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych „Morska Kraina”. W przeglądzie udział wzięły kołobrzeskie przedszkola publiczne oraz prywatne, a gościnnie występowali uczniowie z Prywatnej Szkoły Morska Kraina. Tygryski zaśpiewały piosenkę w stylu country pt. „Horsey, horsey”, zaś Krokodylki wiosenna piosenkę pt. „I can sing a rainbow”.

Na zakończenie występów wszyscy uczestnicy wspólnie zaśpiewali piosenkę w języku polskim oraz angielskim.

Oczywiście nasze starszaki, będąc w szkole skorzystały z okazji, aby zobaczyć jak wyglądają sale lekcyjne oraz świetlica. Już za kilka miesięcy nasze Tygryski i Krokodylki po raz pierwszy przekroczą progi szkoły, tak więc zwiedzanie sal lekcyjnych to dla nich wielka atrakcja.